Regulamin szkoleń
„Regulamin szkoleń organizowanych przez "KRG - Kursy Resuscytacji Gdańsk”
I. Organizatorem szkoleń jest:
PREMES Andrzej Mącznik, z siedzibą w Gdańsku 80-180, ul Porębskiego 32/4, NIP 6462515339, zwany dalej „PREMES”.
Firma „PREMES” prowadzi ośrodek szkoleniowy pod nazwą „KRG – Kursy Resuscytacji Gdańsk”, we współpracy z firmą IPL Kursy resuscytacji IPR EMERGENCY Marcin Rybakowski z siedzibą w Poznaniu.
II. Szkolenia
1. PREMES organizuje szkolenia w zakresie, terminach i cenach szczegółowo opisanych w ofercie szkoleniowej zamieszczonej na stronie internetowej.
2. Informacje organizacyjne dotyczące danego kursu umieszczane są na stronie internetowej organizatora w dziale „KURSY”.
3. PREMES we współpracy z IPL Kursy resuscytacji spełnia wszystkie formalne wymogi Polskiej i Europejskiej Rady Resuscytacji w zakresie organizowanych szkoleń.
III. Zgłoszenie uczestnictwa/Rezerwacja miejsca
1. Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu dokonuje się na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego on-line umieszczonego na podstronach witryny.
2. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia zebrania pełnej liczby osób przewidzianych na dany kurs lub do dnia określonego w ofercie szkolenia, odpowiednio:
Po upływie tego terminu, zgłoszenie uczestnictwa nie jest możliwe. 3. Przesłanie karty zgłoszeniowej drogą elektroniczną stanowi wstępną rezerwację miejsca na kursie. Po przyjęciu zgłoszenia, na adres e-mail zgłaszającego zostanie przesłana informacja z danymi dotyczącymi płatności za kurs. 4. Ostateczne potwierdzenie zgłoszenia następuje po dokonaniu opłaty wstępnej (50% całkowitej opłaty kursowej) przez uczestnika w terminie do 7 dni licząc od dnia przyjęcia zgłoszenia, nie później jednak niż do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń (data uwidocznienia wpłaty na koncie KRG – Kursy Resuscytacji Gdańsk – ING Bank Śląski S.A. 42 1050 1399 1000 0097 3393 2256) 5. Brak płatności w ww. terminie skutkuje anulowaniem zgłoszenia. 6. Pozostałą część opłaty (po dokonaniu jedynie opłaty wstępnej) należy uiścić do momentu przyjazdu na szkolenie. 7. Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą. IV. Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu 1. Rezygnację z uczestnictwa w szkoleniu należy zgłosić do KRG – Kursy Resuscytacji Gdańsk drogą elektroniczną na adres: biuro.krg@gmail.com. 2. Warunki rezygnacji przed wniesieniem opłaty przez Zgłaszającego:
- ALS Provider – na 4 tygodnie przed terminem kursu
- EPALS Provider – na 4 tygodnie przed terminem kursu
- ILS Provider – na 3 tygodnie przed terminem kursu
- ITLS Advanced ProviderCourse – na 4 tygodnie przed terminem kursu
- Autorskie kursy z zakresu medycyny ratunkowej – 2 tygodnie przed terminem kursu
- brak konsekwencji
- do ostatniego dnia przyjmowania zgłoszeń bez konsekwencji, chyba że rezygnacja nastąpi po wpisaniu uczestnika do systemu zarządzania kursami – COSY ERC oraz udostępnieniu materiałów do kursu przez KRG – Kursy Resuscytacji Gdańsk; wtedy potrącone zostanie 200 zł opłaty,
- po zamknięciu zgłoszeń, potrącone zostanie 100% opłaty za kurs.
- udziału w kursie według ustalonego planu i na zasadach określonych w regulaminie,
- konsultacji zagadnień poruszanych na kursie z instruktorami prowadzącymi zajęcia,
- rezygnacji z kontynuowania kursu bez obowiązku podawania przyczyny pod warunkiem uregulowania opłaty za kurs.
- punktualnie stawiać się na zajęciach,
- szanować prawa i obyczaje panujące na kursie,
- szanować mienie Organizatora,
- szanować prawa autorskie należne autorom książek, podręczników, skryptów i innych pomocy naukowych udostępnianych przez Organizatora,
- zachowywać się w sposób nie zakłócający przebieg kursu
- przestrzegać przepisów BHP.
- uczestnik kursu wszystkie czynności praktyczne wykonuje na własną odpowiedzialność,
- uczestnik, może nie zaliczyć kursu (niedopuszczenie do egzaminu, brak zaświadczenia uczestnictwa, skreślenie z listy kursu) jeśli będzie nieobecny na obowiązkowych zajęciach oraz gdy nie ma możliwości uzupełnienia wiedzy wynikającej z tej absencji.
- obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa (100% frekwencja na zajęciach jest jednym z elementów dopuszczających do egzaminów końcowych)
- rezygnacji z uczestniczenia w kursie,
- nie uiszczenia należnych opłat za kurs,
- naruszenie nietykalności cielesnej innych kursantów, kadry instruktorskiej, organizatora i innych osób zaangażowanych w szkolenie
- udowodnionego wandalizmu w zakresie sprzętu wykorzystywanego na kursie, oraz pomieszczeń wykorzystywanych w czasie szkolenia i ich wyposażenia
- udowodnionego aktu kradzieży
- uporczywego zakłócania przebiegu kursu
- rażącego naruszenia Regulaminu.