+48 607529308

O nas

Kursy Resuscytacji Gdańsk są dla tych z Was, którzy będą opiekowali się pacjentami w stanie zagrożenia życia.

Uczymy jak rozpoznawać kiedy pacjent jest w stanie krytycznym, jak zapobiegać zatrzymaniu krążenia, jak prowadzić resuscytację krążeniowo – oddechową i w końcu – pokazujemy jak wdrażać opiekę po-resuscytacyjną. Uczymy jak ratować każdą grupę wiekową pacjentów: dzieci – od samych narodzin, oraz dorosłych. Uczymy jak być dobrym liderem, oraz członkiem zespołu resuscytacyjnego. Jeśli zaczynacie pracę w zespołach ratownictwa medycznego, w SOR, czy w innych szpitalnych oddziałach, wiedza którą przekazujemy, na pewno pomoże Wam czuć się pewniej w sytuacji opieki nad krytycznie chorym.

Kadrę naszych kursów stanowią doświadczeni praktycy, pracujący na co dzień min. w SOR, w zespołach ratownictwa medycznego czy w oddziałach intensywnej terapii. Zdobyte doświadczenie  –  zarówno zawodowe, jak i instruktorskie – pozwala nam nauczać w ramach certyfikowanych kursów Europejskiej Rady Resuscytacji, oraz ITLS od wielu lat, a także ciągle  podnosić poziom jakości naszych szkoleń.

Wierzymy, że udział w naszych kursach będzie dla Was doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, niezbędnych w pracy z pacjentem krytycznie chorym.

Do zobaczenia na naszych szkoleniach!
scroll to top icon